İade ve Değişim Koşulları

1- İade ve değişim hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde bizimle Whatsapp destek hattımızdan 05  ile iletişime geçerek paketinizin içerisinde yer alan fatura ile tarafımıza gönderim sağlayınız.

 İADESİ TALEP EDİLEN ÜRÜN/ÜRÜNLER İÇİN FATURA İLE İADE ZORUNLUDUR. FATURASIZ GÖNDERİLEN İADELER KABUL EDİLMEYECEK VE GERİ KARGOLANACAKTIR. 

2- Kullanılmış, yıkanmış, deforme olmuş ve etiketi çıkarılmış ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle kabul edilmemektedir. Aynı şekilde ürün tarafınıza kargo ücreti size ait olacak şekilde geri gönderilecektir. 

3- PTT Kargo ile gelen siparişlerin iadesi için en yakın PTT Kargo şubesine gidip 3 gün içerisinde   paketi kargo şubesine teslim etmelisiniz. 

4- İadelerde geri gönderim kargo ücreti anlaşmamız gereği  TL’dir. İade ve değişimlerde gidiş dönüş kargo ücreti olarak hesaplanmakta olup bakiyenizden düşülmektedir. 

5- Eğer ürünü alırken kargo ücreti ödediyseniz. İadeye gönderdiğiniz ürünün Kargo ücreti olarak sadece  olarak iadenizden düşmektedir. 

6- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınızın kargo ücreti size aittir. Aksi durumda iade kargo kabul edilmemektedir. 

7- PTT Kargo ile iade ürününüz tarafımıza ulaştığında  bakiyenizden düşülüp kalan iadeniz kartınıza tarafınıza bizimle iletişime geçtiğinizde sağlanacaktır. 

8- İade işlemleriniz paketiniz bize ulaştıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde tarafınıza sağlanacaktır. 

9- İndirimli ürünlerde ve aksesuar ürünlerinde iade ve değişim mevcut değildir.  

 10- İndirimli ürünlerde iade ve değişim kesinlikle olmamaktadır.

 

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı?
Bunun yerine oturum aç Veya Şifreyi yenile